Haz201113

Kişinin mesleği dışında boş zamanlarında yaptığı dinlenme, eğlenme amaçlı ve özel ilgi alanına giren işlerdir hobi. Ama eğer ki boş zamanların dışında günün her vakti kafasının bir köşesinde bulunan bir işse o, hayatının bir parçası, hatta anlamlarından birisidir sanırım.

Sualtı benim için o konumda.. Hayatımda vazgeçmek istemediğim şeylerden birisi. Sürekli araştırma yapmak istediğim, sürekli farklı deneyimler yaşamak istediğim bir yer.. Huzur bulduğum, mutlu olduğum bir yer..

Saat 03.12.. Ben hala internet üzerinden yoga ile nefes tekniklerinin detayları hakkında araştırma yapıyorum. Ve deneyerek faydasını gördüğüm şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Aslında bu tip bir websitesi yapma isteğim de bu yüzdendi. Deneyim, araştırma, bilgi paylaşmak.

Gelelim bilgi paylaşmanın diğer bir noktasına. Geçtiğimiz haftaki Yaz ‘sonunda’ Geldi isimli yazımda paylaştığım videonun üzerine yabancı Dvdlerde izlediğimiz gibi ses kayıtları ekledim. Amacım hem zıpkınla balıkavı hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar için ufak tefek bilgiler verebilmek, hem de ileride hazırlayacağım Dvd için denemeler yapmaktı. Üzerinde anlatımlarımın olduğu videoyu da sizlerle paylaşıyorum.

Umarım keyifle izlersiniz.
Not: Bu arada sitemi sosyal ağlardan paylaşmayı unutmayın lütfen 🙂

  1. H.Alper ŞİRİN dedi ki:

    Sevgili Gökhan,
    Ses kayıtlarınında eklenmesi harika olmuş. Anlatım sayesinde hem süreci daha iyi anlıyor ve hissediyor hem de harika bir deneyim paylaşımı ve eğitime fırsat buluyoruz…Eline, fikrine, nefesine sağlık.Teşekkürler,


*