Kas201122

Şans0

Gönderi:: Videolar

Çok fazla dalış yapamadığımdan dolayı elimde video görüntüsü yoktu. Bu sebeple uzun zamandır video paylaşamıyorum sitede. Bayram haftası 1 günlük Gökova turumuz da balık açısından çok verimli geçmedi ve video düzenlemeyi erteledim.

Tabi bu “boş” geçen dönemi verimli kılmak adına çalışmalarım oldu. Bir kaç hafta içerisinde sizlerle çok önemli videolar ve röportajlar paylaşacağım. Şimdilik sır olarak bende kalsın..

Zıpkınla balık avı hepimizin bildiği üzere belirli bir fiziksel yeterlilik, deneyim ve şans gerektiriyor. Önemli faktörlerden birisi olan “şans” olmadığı takdirde sonuç olumsuz olabiliyor.

Paylaştığım video’da şanssız olduğum bir sahne ile karşılaşacaksınız. Her zaman göreceğiniz irilikte grida bulmak kolay olmuyor..

Bu arada daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi Blog Ödülleri yarışmasına katıldım ve video’yu izledikten sonra sizlerden de destek bekliyorum. Amacım zıpkınla balıkavı’nın hem sosyal medyada hem de toplumda daha çok duyulması.
Eğer Facebook hesabınız ile giriş yapmış durumdaysanız direk sitemin sağ kısmındaki Blog ödülleri bölümünden oylayabilir veya https://www.blogodulleri.com/Ara/809 adresinden üye olarak Spor kategorisindeki blogumu oylayabilirsiniz.

Hepinize şimdiden çok teşekkürler ve keyifli izlemeler.

Yorum bırak..


*