Kas201510

Yaklaşık 5 yaşımdan beri zıpkınla balık avlıyor ve dalıyorum. 2007 yılında askerden geldikten sonra dalış benim için vazgeçilmez olmuş ve maddi imkanlarımı zorlayarak sürekli yeni malzeme alıyor, her boş vakitte dalışa gitmeye çalışıyordum.

Yıllar geçtikçe keyifle dalışlarıma devam ettim. Bir dönem gırtlağımı tutamayarak 115 kiloya kadar çıktım. O dönemde de 30 metrelere dalıyor ve balık avlıyordum. Düşündüm ki ben bu sporu yapıyorum, keyif alıyorum, o halde bu işi doğru düzgün yapayım. Antrenman yapmaya ve kilo vermeye başladım. (78 kiloyum :D)  Karımın desteği ve Mehmet Ali’nin sonsuz çabası ve destekleri ile gokhansenses.com’u açtım ve çektiğim videoları burada paylaşmaya başladım.

Turkcell’den ödül kazandım, Hürriyet’ten 2 kez ödül kazandım.  Bu süreçte Ege Barakuda firması Salvimar Distribütörüydü ve sponsorluk anlaşması yaptık. 2013 yılında ilk defa Salvimar’ın kataloğuna girdim. Bu çok büyük bir başarıydı benim için. 2014 yılında tekrar Salvimar’ın kataloğunda sporcu ve tester olarak bulundum.

Zaman ilerledi, buradan takip ettiniz zaten 😉  ve Ege Barakuda Beuchat Distribütörü oldu. Destekleri ile ben de Beuchat sporcusu oldum.

Veeeee 2016 yılı Beuchat Zıpkınla Balıkavı kataloğunda ilk kez bir Türk olarak bulundum. Düşünebiliyor musunuz? Dünya’nın en büyük sualtı malzeme üreticisi Beuchat. Katalogda 3 kez Dünya Şampiyonu olan Pedro Carbonell ile birlikte ben de bulunuyorum. Müthiş bir şey bu. Bayrağımızı o katalogda görmek büyük bir onur benim için.

 

Destekleriniz için hepinize sonsuz teşekkür ederim. Daha iyi, daha başarılı günlere!

Beuchat 2016 Katalog

 

 

Yorum bırak..


*