Ara201423

Hayat çok garip aslında. Yaşadığımız olaylar hep birbirine bağlı. Gittiğimiz bir yerde gördüğümüz bir sahne, dinlediğimiz bir müzik bir anda kafanızda bir fikrin parlamasına sebep olabiliyor ve bu fikir hayatınızı komple değiştirebiliyor. Bu bana çok sık oluyor, hayatın genel stresi içerisinde binlerce düşünce arasında duyduğum bir müzik çok değişik fikirler bulmama sebep olabiliyor.

Bu düşüncelerde kaybolurken genelde kendimi dalışla ve balıklarla ilgili şeyler düşünürken bulduğumu fark ediyorum. Deniz.. Dünyanın en sakin, en fırtınalı, en huzurlu ve aynı zamanda en korkunç yeri.. Aynı hayatımız gibi..

Geçtiğimiz günlerde paylaştığım videolar ile ilgili bir bilgi yazmıştım. Artık Youtube üzerinden sadece tek balık vurma videolarını paylaşacağım, bunun dışında “eski” alışmış olduğunuz tarzdaki uzun videolarımı Vimeo üzerinden paylaşmaya devam edeceğim. Tabii tek bir farkla. Bu videoları artık biraz daha profesyonel, biraz daha sanatsal hazırlamaya çalışacağım.

Yapmaya çalıştığım şey şu;

Ben bir katil değilim, serbest dalış ve zıpkınla balıkavı benim hobim. Normal insanlardan tek farkım bu hobiyi hayat stili olarak yaşamam. Ben gece balık vurmam, ip çekmem, yasak yere dalmam.. Haftanın bir günü, işteki yorgunluğumu, stresimi atmak için dalarım.. Nefesimi tutarım ve bütün hafta kaybolduğum düşünceler içerisinden bir tanesine yoğunlaşırım.. O andan keyif almak..

Şimdi son çekimlerimden hazırladığım bir videoyu paylaşıyorum sizlerle.. Yorumlarınız çok önemli ve değerli, beğenirseniz ve paylaşırsanız çok mutlu olurum. Umarım keyifle izlersiniz 🙂

Lost In Thought from Gokhan Senses on Vimeo.

  1. mustafa kıvanc dedi ki:

    Abi gene super bir cekim yapmışsın su dunyası ile ilgili bi belgesel izledim sanki bitmesin die dua ettim:) Emegine nefesine saglık…


*