Kas201418

Havaların iyice soğuması, yağmur ve fırtınalar haftanın tek dalış günü olan pazar günlerimizi de bazen zora sokabiliyor. Fırtına ve yağmurun müsade ettiği pazar günlerimizden bir video hazırladım sizlere. Açıkçası havaların iyice soğumasını Levrek avları için dört gözle bekliyorum. Avlarken çok keyif aldığım balıklardan birisi çünkü levrek.

Salına salına agaşona gelişi, kafa tutarcasına şişin ucuna kadar girmesi.. Çok keyifli ve umarım güzel avları güzel videolar ile süsleyebilirim.

Bu arada Bumerang Ödüllerinde oy kullanmak için son 4 gün. Eğer oy kullanmadıysanız, sağ taraftaki Bumerang Ödülleri kutusuna tıklayarak açılan pencereden oy kullanabilirsiniz. Sayılan oylar sonucunda ilk 10’a giren Bloglar, Jüri oylamasına sunulacak.

Sizleri durumdan haberdar ederim. Neyse, çok fazla konuşmadan sizleri video ile başbaşa bırakayım. Umarım keyifle izlersiniz, yorum yapmayı unutmayın 🙂

The Winter Is Coming from Gokhan Senses on Vimeo.

 1. mustafa kıvanç dedi ki:

  Her zamanki gbi super bir cekim yapmışsın abi tebrik ederim butun cekimlerini izliyorum hepsi ayri guzel ve cok kaliteli tekrar tebrik ederim saglıklı dalışlar.

 2. kemal apak dedi ki:

  Amator ruhlu bir zipkinci olarak paylasimlarinizi (hava denize musade etmedigi surece takip ediyorum:)) verdiniz emek icin tesekkurler.Uzun zamandir bu isi yapip mutavazi olmaniz icinde ayrica tesekkur ederim zira burnu havalarda olmayan kisi sayisi bir elin parmaklarini gecmez.kazasiz belasiz dalislar.

  • focafatihi dedi ki:

   Kemal Bey yorumunuz için çok teşekkür ederim. Mütevazi olmak hayattaki en önemli şeylerden birisi bence. Elimden geldiğince iyi bir şeyler yapmaya uğraşıyorum. Başarabiliyorsam ne mutlu bana. Selamlar.


*