Haz201203

Geçtiğimiz hafta cumartesi günkü nikahımızdan sonra 1 haftalık balayı tatilimize çıktık.. Muhteşem manzarası ile bizleri büyüleyen Söğüt’e, Keleş Pansiyon’a vardık. Yaklaşık bir haftayı her gün denize çıkarak değerlendirdik. Dalış, sırtı, jig, ağ, zıpkın.. Her türlü aktivitemiz vardı diyebilirim.  Özellikle dalış, botçu olunca çok rahat oldu gerçekten.

Balayı boyunca blog için video çekmeye çalıştım fakat çok imkanım olmadı. Şimdilik bir kaç fotoğraf paylaşacağım, video yarışma sonrasında hazır olur.

Denizin dibine koparak düşen bir ağacın fotoğrafını çektim. Enteresan bir sahne..

Kısacası Söğüt güzel, Balıklar güzel, Evlilik güzel.. Tavsiye ederim 🙂

8-10 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına 1 hafta kaldı. Takımlar bölgeye geçmeye başladılar. 16 takımın katılacağı şampiyona bölgesi bizler için oldukça uzak. Maddi imkanları ayarlayarak biz de EGESAD olarak en kısa zamanda bölgeye geçmeyi planlıyoruz.

Zorlu geçecek olan şampiyona sonrasında pazar günü ilk 16’ya kalan sporcular bireysel sıralama için ve Milli takım kampına davet edilebilmek için tekrar yarışacaklar. Burada belirlenecek ilk 8 sporcu Milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanacaklar.

Fırsat buldukça kısa kısa sizlerle İskenderun – Arsuz’dan haberleri paylaşmaya çalışacağım.

Şimdilik beklemede kalın..


*