Dec201524

Facebook’taki Anıların uygulamasını biliyorsunuz. Her gün geçmişe dönük bir resminizi size gösteriyor paylaşmanız için. Bugün bana 8 yıl önceki bir resmimi gösterdi. Askerden döneli kısa bir süre olmuş, her fırsat bulduğumda denizdeyim. Ama baya amatörüm, baya bayaaa. Kaya levreği vurup bu ne balığı diye Sadık’a göstermişliğim vardır.

8seneApnea elbisem, Sevgili Gazi Abim’in yaptığı ilk ahşap zıpkınım, Omer Bandit maskem.. Hiç unutmam 15 metrelere zor dalıyorum, Türk birisinin 30 metrede bir videosu vardı, ağzım açık izliyordum. Nasıl dalıyorlar, nasıl balık vuruyorlar diye deliriyordum.

8 sene, düşününce çok değil. 8 senede geldiğim nokta beni çok mutlu ediyor. Ha bi bok mu oldum, hayır, ama insanın bir işe gönül vermesi ile alabildiği yolu bu kadar net görebilmesi çok güzel bir keyif.

Uzun zamandır bir video serisi hazırlamak istiyordum. Nihayet karar verdim ve karşınızda “Spearfishing Senses” Serisi… Bu seriyi İngilizce ve Türkçe olarak hazırlayacağım ve Youtube üzerinden paylaşacağım.

Seride hem bölgesel olarak balık avları, hem havuz, kara antrenmanları, hem de benim hakkımda bilgiler bulabileceksiniz. Keyifli bir seri oluşturmaya çalışacağım. Umarım keyifle takip eder, paylaşırsınız. Yeni yılınızı kutlayacağım, onun için şimdilik bir şey demiyorum 🙂


*