Mar201512

Hoooop, şöyle örümcek ağlarını bir temizleyelim 🙂  Yaşıyorum, yaşıyorum merak etmeyin.. 🙂 Aslında sizlerle paylaşacak o kadar çoook hikaye, anı, deneyim oldu ki, vakitsizlikten, işten güçten herhangi bir şey paylaşamamaya başladım.

Oğlumuzun doğumuna 35 gün gibi kısa bir süre kaldı, bir yandan işlerimin yoğunluğu, bir yandan Ssi eğitimlerim derken siteyi açıp sadece sizlerden yorum gelmiş mi onu kontrol edip kapatıyordum açıkçası.

Bu uzun süreçte Ssi Freediving Level 3 kursumu ve React Right ilk yardım eğitimlerimi tamamladım. Bunlar ile ilgili ayrıca uzun bir yazı paylaşacağım o nedenle bu konuyu geçiyorum.

Dalışlar nasıl mı gidiyor? Havalar ısınmaya başladı, sular berraklaşıyor. Bir de şu su sıcaklığı biraz artarsa keyifimize diyecek yok. Bu sene çiftliklerin patlaması nedeniyle her yer levrek. Bu nedenle açıkçası insan başka balık aramıyor 🙂  Sizlere kısa ama keyifli bir video hazırladım. Videonun sonunda geçtiğimiz haftalarda vurduğum dev turnayı göreceksiniz. Maalesef Gopromun azizliğine uğradığım için vururken videosu yok. Ama en azından sudan çıkartırken bile nefesinizi az da olsa kesecektir.

Önümüzdeki günlerdeki yazılarımı kaçırmayın. Çok keyifli yazılar hazırlıyorum sizlere 🙂 Görüşürüz

Winter Action from Gokhan Senses on Vimeo.


*